Fiyat listesi ve Hizmetlerimiz

e-Posta Yazdır PDF
  • Diploma özellikleri:

Uluslararası geçerlidir.

Hiçbir şart veya neden ile Doktor, Veteriner diplomaları ile Pilot, Askeri ve Polis Akademisi diplomaları verilmemektedir!

İnsan hayatına veya sağlığına, T.C. Kanunlarına aykırı, T.C Milli Eğitim  Bakanlık kaşeli, Türk veya K.K.T.C. Üniversitelerinden diploma vermiyoruz!

Tamamen yurtdışı uluslararası üniversitelere ait diplomalardır.

Talep halinde üniversiteyi görebilir, kampüs ve derslikleri gezebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için üniversiteler başlığına tıklayınız!

 

Rusya Üniversite Lisans diploması (Transkript dahil)

2000 dolar

Yüksek Lisans (Master) diploması

2500 dolar

Üniversite Doktora diploması

3500 dolar

Lise, Teknik Lise ve Kolej diploması

1750 dolar

Apostil

500 dolar

Avrupa CE standart belgesi

3000 dolar

ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi

2000 dolar

EVRO 4,5 Belgesi

300 dolar

Rusya GOST-r Devlet Standart Sertifikası

min. 200 dolar

  • Fiyatlara bütün yurtdışı vergileri, diploma kayıt masrafları, aidat ve harçlar dahildir.

Peşin ödeme yapmak isterseniz:

Kuryerimiz siparişi elden teslim ettikten sonra ödemeyi nakit olarak yapabilirsiniz. Bu sistemde herhangi bir önödeme yada kapora bırakmadan, diploma elinize ulaştıktan ve evrağı inceledikten sonra kuryerimize nakit olarak ödeme yapabilmektesiniz. Yalnız bu ödeme şekli sadece Moskova ve Moskova çevresinde yaşayanlar için geçerlidir.


Türkiye teslimat ve ödeme seçenekleri:

Gönderileriniz Rusya'dan DHL uluslararası kargo ile takip numaralı ve güvenli olarak adresinize elden teslim edilmektedir. .Evraklarınızın renkli ve kaliteli olarak fotoğrafı e-mail adresinize kontrol etmeniz için gönderilmekte ve bundan sonra sizin onayınız ve istediğiniz bir ödeme yöntemi(Western union,Money Gram,Havale,EFT) ile ödeme alındıktan sonra DHL ile talep ettiğiniz adrese yollanır.

 

  • Diğer fiyatlarımız ve hizmetlerimiz için Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine e-mail yazınız.