Fiyat listesi ve Hizmetlerimiz

e-Posta Yazdır PDF
  • Diploma özellikleri:

Uluslararası geçerlidir.

Hiçbir şart veya neden ile Doktor, Veteriner diplomaları ile Pilot, Askeri ve Polis Akademisi diplomaları verilmemektedir!

İnsan hayatına veya sağlığına, T.C. Kanunlarına aykırı, T.C Milli Eğitim  Bakanlık kaşeli, Türk veya K.K.T.C. Üniversitelerinden diploma vermiyoruz!

Tamamen yurtdışı uluslararası üniversitelere ait diplomalardır.

Talep halinde üniversiteyi görebilir, kampüs ve derslikleri gezebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için üniversiteler başlığına tıklayınız!

 

Rusya Üniversite Lisans diploması (Transkript dahil)

1750 dolar

Yüksek Lisans (Master) diploması

2150 dolar

Üniversite Doktora diploması

4000 dolar

Lise, Teknik Lise ve Kolej diploması

1650 dolar

Apostil

400 dolar

Avrupa CE standart belgesi

4000 dolar

ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi

2000 dolar

EVRO 4,5 Belgesi

300 dolar

Rusya GOST-r Devlet Standart Sertifikası

min. 200 dolar

  • Fiyatlara bütün yurtdışı vergileri, diploma kayıt masrafları, aidat ve harçlar dahildir.

Peşin ödeme yapmak isterseniz:

Kuryerimiz siparişi elden teslim ettikten sonra ödemeyi nakit olarak yapabilirsiniz. Bu sistemde herhangi bir önödeme yada kapora bırakmadan, diploma elinize ulaştıktan ve evrağı inceledikten sonra kuryerimize nakit olarak ödeme yapabilmektesiniz. Yalnız bu ödeme şekli sadece Moskova ve Moskova çevresinde yaşayanlar için geçerlidir.


Havale / EFT sistemi ile ödeme yapmak isterseniz:

Türkiye veya yurtdışında başka bir ülkede yaşıyorsanız diploma DHL / FedEx uluslararası kargo şirketleri ile adresinize güvenli bir şekilde elden teslim edilmektedir. Yalnız bu teslimat sisteminde adresinize evrakları gönderebilmemiz için Western Union (her bankada şubesi vardır) aracılığıyla 150 dolar önödeme yapmanız gerekmektedir.

 

  • Diğer fiyatlarımız ve hizmetlerimiz için Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine e-mail yazınız.